Byt, 2+kk

Světlý, jižně orientovaný byt u stanice metra Dejvická a pár kroků od Vítězného náměstí. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, klimatizovaný, plně zařízený byt ve 3. patře dobře udržovaného bytového domu s výtahem a velkou zahradou ve vnitrobloku, v bezprostřední blízkosti zastávky tramvají, stanice metra a kompletní občanské vybavenosti v centru Dejvic. Lokalita s výbornou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnice s en-suite koupelnou se sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Vysoký standard provedení, vinylové plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, sklep. Vnitroblok domu tvoří upravený klidný park s lavičkami s přístupem pouze pro obyvatele přilehlých domů. Zálohy na služby 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34345
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  x
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.