Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, plně klimatizovaný byt s terasou v 5., nejvyšším patře dobře udržovaného bytového domu s výtahem v klidné letenské ulici v bezprostředním sousedství parku Stromovka, minutu chůze od Letenského náměstí. Budova stojí v oblíbené rezidenční lokalitě s četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra. V pěším dosahu je bohatá občanská vybavenost, Letenský park a Pražský hrad, rychlé je také spojení na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a velkou terasou s výhledem do upravené zeleně ve vnitrobloku, plně vybavená kuchyň oddělená posuvnými skleněnými dveřmi, průchozí pracovna / herna s vestavěnými skříněmi, 2 samostatné ložnice s francouzskými okny a výhledem do vnitrobloku. Byt má dále koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu s bidetem, úložnou komoru / šatnu a vstupní chodbu s botníky.

Dřevěné a laminátové podlahy, mramorová dlažba v koupelně a na toaletě, keramická dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, zabudované osvětlení, světlovody v pracovně a koupelně, markýza na terase, žaluzie, plynový kotel, centrální vysavač, myčka, vyhřívaný vjezd do garáží. Možnost pronájmu garážového stání za 3.500 Kč/měsíc. Záloha na poplatky za společné služby a vodu: 2000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34334
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  133 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.