Byt, 2+kk

Nový, vysoce kvalitní, plně zařízený byt s 25 m2 terasou a parkováním v přízemí rodinného domu se zahradou, situovaný v rezidenční zástavbě v Praze 5 Motole. Klidná lokalita pár minut chůze od zastávky tramvají směr Anděl (stanice metra na trase B, obchodní centrum Nový Smíchov), v blízkém dosahu stanice metra Nemocnice Motol, trasa A. 10 minut jízdy do centra, na dálnici D5 a na letiště, v dobré dostupnosti k Německé a Francouzské mezinárodní škole. V okolí se nachází také park a sportovní areál Ladronka, obora Hvězda a golfové hřiště Motol.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním pultem, kvalitní, plně vybavenou kuchyní a francouzskými okny s přístupem na terasu, 1 ložnice se stěnou vestavěných skříní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, hala s vestavěnými skříněmi a vstupní chodba.

Nadstandardní vybavení a provedení, nové a nepoužité spotřebiče a nábytek, bezbariérový přístup, velkoformátová dlažba, podlahové vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, dřevohliníková okna s trojskly, žulové okenní parapety, elektricky ovládané předokenní rolety, pračka, kuchyňské spotřebiče Miele (vč. indukční varné desky, myčky a mikrovlnné trouby), lednice Liebherr, alarm napojený na PCO, WiFi, satelitní příjem. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání na uzavřeném pozemku. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34265
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Terasa
  25 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  Parkování na uzavřeném pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.