Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový klimatizovaný byt s balkonem s výhledem do klidného vnitrobloku ve 4. patře nově postavené budovy s výtahem. Dům se nachází v Praze Nuslích, pouhých pár minut chůze od Náměstí bratří Synků se zastávkami tramvají, v místě s plnou občanskou vybaveností, se skvělým spojením do centra, nedaleko několika parků. Cesta ke stanici metra I. P. Pavlova trvá 5 minut, k přestupní stanici Muzeum 7 minut. Krátkou procházkou lze dojít do parků Jezerka a Folimanka nebo do romantické Grébovky. V blízkém dosahu se nachází také obchodní centrum Arkády Pankrác a business centrum Pankrác.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou se sprchovou zástěnou, samostatnou toaletu s bidet. sprškou a vstupní halu s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Balkon je přístupný z ob. pokoje i z ložnice.

Laminátové podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kamerový systém. K dispozici je 1 garážové stání za 1500 Kč měsíčně. Záloha na poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 2600 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34177
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  Garážové stání za 1500 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.