Byt, 4+kk

Prostorný, kompletně zařízený světlý byt se 3 balkony, 2 koupelnami a množstvím úložných prostor ve 3. patře čtyřpatrového bytového domu z r. 2009 v rezidenční čtvrti s dostatkem zeleně a dětským hřištěm. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, 2 min. chůze od autobusové a tramvajové zastávky a nákupního centra s kinem VIVO Hostivař. Spojení s centrem je možné i vlakem ze zastávky Praha – Hostivař. Nedaleko se nachází také oblíbený Toulcův dvůr se zookoutkem.

Křižovatkou bytu ve 3. patře je šestiúhlá centrální hala, kam se vstupuje z předsíně. Z haly vedou dveře do všech obytných místností, koupelny a dvou šaten. Prosklené široké zasunovací dveře ústí do 45m obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a přilehlým rohovým balkonem s výhledem na Hostivařský lesopark. S obývacím pokojem sousedí dětský pokoj s dalším balkonem. Z haly je dále vstup do koupelny s vanou, na samostatnou toaletu a do pracovny (příp. ložnice pro hosty). Poslední dveře vedou do vybavené šatny, ze které se vstupuje do ložnice s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a dalším rohovým balkonem opět s výhledem na Hostivařský lesopark.

Vybavení ve špičkové kvalitě, nábytek zn. Natuzzi, podlahy, bezfalcové dveře a nábytek na míru z IPE dřeva, kuchyňská deska z umělého kamene STARON, spotřebiče Siemens, svítidla Vibia, předokenní žaluzie, centrální vytápění, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: cca 5000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34057
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.