Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný byt, který prošel kompletní novou rekonstrukcí s důrazem na zachování původních architektonických prvků. Byt je situován ve 3. patře renovovaného klasického bytového domu s výtahem, společnou zahradou ve dvoře a působivými vstupními prostory. Dům se nachází u parku na náměstí 14. října, pár kroků od nábřeží Vltavy, v pěším dosahu Kinského zahrady, Francouzského lycea, stanice metra Anděl a obchodně-zábavního centra Nový Smíchov s plnou vybaveností v okolí. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s arkýřem, koupelna s vanou a toaletou, šatna, technická komora a velká vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, velkoformátová dlažba, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, společný balkon v mezipatře budovy. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 500 Kč/osoba/měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33887
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.