Byt, 4+1

Světlý, prostorný, částečně zařízený byt s 53 m2 terasou a úžasnými nerušenými výhledy do širokého okolí, situovaný v 1. patře moderního bytového domu s podzemním parkováním. Dům stojí ve svahu v klidné ulici v Záběhlicích, v lokalitě s dobrou dostupností do centra a výbornou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Nedaleko se nachází oblíbený sportovní a zábavní areál HAMR a zastávky autobusu se spojením ke stanicím metra Skalka (trasa A) a Roztyly (trasa C).

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená průchozí kuchyň se spíží, 3 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, 2 umyvadla, toaleta), šatna, hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, toaleta pro hosty a vstupní chodba s dalšími vestavěnými skříněmi. Terasa, osázená zelení, je přístupná ze všech hlavních místností a nabízí plné soukromí a nádherné výhledy do okolí.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, centrální topení, elektricky ovládané předokenní rolety, markýza, výborné zateplení, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, satelitní talíř, vstup do budovy na čip. V ceně ja zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 5000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33866
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  143 m²
 • Terasa
  53 m²
 • Celková plocha
  196 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.