Byt, 1+1

Nadstandardní designový byt na nábřeží Vltavy. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovanou, plně zařízenou garsoniéru se zachovanými původními architektonickými prvky v 1. patře udržovaného klasického bytového domu bez výtahu. Budova se nachází v atraktivní lokalitě v pěším dosahu parku na Kampě, Malé Strany a Starého Města, v rychlé dostupnosti do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Interiér tvoří prostorný rohový obývací pokoj s pracovním koutem, spací zónou, vestavěným patrem na spaní a krásným výhledem na řeku do zeleně na nábřeží, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Pod stropem v kuchyni se nachází velký úložný prostor.

Nadstandardní vybavení a zařízení, dostatek vestavěných skříní a úložných prostor, vysoké stropy, velká okna, dřevěné parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní dveře, zatemňovací závěsy, elektrické vytápění, osvětlení se stmívači, pračka, myčka, indukční varná deska, základní nádobí, TV, WiFi, připojení UPC, alarm, sklep. Poplatky za společné domovní služby 1.500 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se hradí zvlášť. K dispozici od 1. března 2022.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33854
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.