Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrenovovaný nezařízený byt ve 3. patře krásně zrekonstruované neorenesanční budovy s novým výtahem, působivými vstupními prostory a mnoha zachovanými původními prvky. Dům se nachází v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční lokalitě v dolní části Vinohrad, pár minut chůze od Národního muzea, Václavského náměstí a stanice metra Muzeum. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér tvoří 2 ložnice (druhá ložnice s vestavěnými skříněmi), obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, technická komora a vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, repasované parkety, velkoformátová dlažba, trojskla v oknech, plynový kotel, pračka se sušičkou, nová kuchyň, myčka, alarm, kabelové připojení UPC. Garážové stání 150 m od domu zahrnuto v ceně nájmu. Záloha na společné domovní služby a vodu: 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33835
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu nedalekého garážového stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.