Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný, zařízený byt v 1. patře zrenovovaného secesního domu s výtahem v klidné ulici v Praze na Smíchově. Budova se nachází v pěším dosahu zahrady Kinských, Petřínských sadů, nábřeží Vltavy a Francouzského lycea. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlým spojením do centra, nedaleko stanice metra Anděl a obchodně-zábavního centra Nový Smíchov (4 min. tramvají).

Byt má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a vestavěnou skříní, obývací pokoj a přilehlou ložnici s výhledy do tiché ulice, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu.

Vysoké stropy, velká okna, dubové podlahy v celém interiéru, vestavěné skříně v ložnici, bezpečnostní dveře, elektrické vytápění, rozkládací sedačka, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV, WiFi, prostorný sklep. Záloha na poplatky za společné služby, vodu a internet: 2100 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 1. listopadu 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33599
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.