Byt, 2+kk

Nový, kompletně zařízený byt s možností užívání vymezené části společné upravené zahrady, situovaný ve zvýšeném přízemí řadového domu po důkladné rekonstrukci. Dům stojí v sousedství parku Kajetánka, nedaleko Břevnovského kláštera, parku Ladronka a obory Hvězda. Klidná lokalita s výbornou občanskou vybaveností, v pěším dosahu Pražského hradu, s rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s výhledem do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s technickým zázemím.

Rekuperace vzduchu, laminátová plovoucí podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, trojskla v oknech, rozkládací sedačka, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí a náčiní, TV, alarm, společná úložná komora na zahradě. Možnost pronájmu parkovacího stání na pozemku za 1500 Kč měsíčně (počet míst omezen). Záloha na společné služby, spotřebu energií a internet: 4000 Kč/měs. pro 1 osobu, 4500 Kč/měs. pro 2 osoby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33542
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku (počet míst omezen).
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.