Byt, 3+kk

Luxusní byt v nadčasové budově pro nejnáročnější klientelu. Nabízíme k pronájmu moderní byt se 2 koupelnami a terasami podél celého obvodu, s krásným výhledem do parku Kavčí hory, v 9. patře jedinečné výškové budovy V Tower, Prague, která je v současnosti se svými 104 metry a 30 patry nejvyšší rezidenční budovou v ČR. Dům stojí na Pankrácké pláni v sousedství obchodně administrativní zóny Prahy 4, nedaleko Central parku a parku Kavčí hory, v rychlém dosahu mezinárodních škol. Budova nabízí mimo jiné 24/7 recepci se službami concierge, ostrahu, posilovnu a jógovou místnost, vnitřní bazén, wellness zónu s vířivkou, parní a finskou saunu, golfový simulátor, rychlonabíjecí stanici pro elektromobily, konferenční místnost, dětskou hernu, kinosál, prostor pro mytí domácích mazlíčků a kol. Stavba, jež je promyšlena do posledního detailu, se pyšní nadčasovým technologickým vybavením a využívá obnovitelné zdroje energie, zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání ad.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 samostatné ložnice (vybavení hlavní ložnice zahrnuje postel), 2 koupelny (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora, úložná komora, vstupní hala a terasy podél celého bytu.

Francouzská okna od podlahy ke stropu kolem celého bytu, obložení z carrarského mramoru v koupelnách, vestavěné skříně Poggenpohl, dřevěné podlahy, koberce, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní ovládání domácnosti, centrální vypínač, osvětlení Bulb, podlahové vytápění, kuchyň Poggenpohl se spotřebiči Siemens, pračka, TV, videotelefon, bezbariérový přístup, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha za společné služby, spotřebu vody a vytápění: 10.500 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33409
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Terasa
  31 m²
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.