Byt, 2+kk

Zařízený byt s balkonem a krásným nerušeným výhledem na řeku Vltavu a okolní zeleň, situovaný v 5. patře v novém rezidenčním komplexu Marina Island s recepcí a 24/7 ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, v oblíbené rezidenční části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. 8 minut chůze je to k zastávkám tramvají, pár minut jízdy pak ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská. V blízkém dosahu je také Driving Range Rohanský ostrov.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici, koupelnu (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), technickou / úložnou komoru a vstupní halu. Balkon je přístupný z ložnice i obývacího pokoje.

Dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, automatické venkovní žaluzie, vyhřívaná podlaha v koupelně, myčka, indukční varná deska, trouba s mikrovlnkou, videotelefon, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, společenská místnost, možnost využití místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Záloha na společné domovní služby, vodu a topení 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33405
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.