Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný byt se 2 ložnicemi ve 2. patře historické budovy bez výtahu v těsné blízkosti Kinského zahrady a Petřínského kopce. Lokalita na rozhraní Malé Strany a Smíchova s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, v rychlé dostupnosti do centra, do Francouzského lycea a komerčně zábavního centra Anděl / Nový Smíchov.

V bytě bylo zachováno množství původních architektonických prvků. Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Výhledy do zeleně, velká okna, vysoké stropy, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, myčka. K dispozici je také úložná komora vedle bytu. V ceně ja zahrnuto parkovací stání ve dvoře. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 650 Kč/os./měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33388
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.