Byt, 5+kk

Prostorný byt se 2 koupelnami a 57 m2 jihozápadní terasou s úchvatným výhledem na panorama Prahy vč. Pražského hradu a Petřína. Byt leží ve 4., nejvyšším patře moderního bytového domu s výtahem v klidné ulici na okraji chráněného krajinného území Okrouhlík, pár minut chůze od stanice metra Ládví a zastávky tramvají. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí (nákupní centrum, supermarkety, restaurace, koupaliště Šutka, ad.). Nedaleko se nachází Ďáblický a Čimický háj a také ZŠ německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna.

Interiér bytu tvoří 4 samostatné ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a spíží, 2 koupelny (vana, sprchový kout, bidet, toaleta / sprchový kout, toaleta), komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Terasa je přístupná ze všech hlavních místností. K bytu náleží také úložná komora v 1. patře budovy.

Laminátové podlahy, dlažba, lité stěrky v koupelnách, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní rolety, vestavěné skříně, centrální vytápění, myčka, satelitní talíř, sklep. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Poplatky za společné služby, vodu a topení: cca 6000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33364
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Terasa
  48 m²
 • Celková plocha
  186 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.