Byt, 2+kk

Nabízíme nově zrekonstruovaný, plně zařízený designový byt, situovaný ve 3. patře kompletně nově zrenovovaného činžovního domu bez výtahu nedaleko Vršovického zámečku, v blízkém dosahu Havlíčkových sadů. Klidná lokalita na hranici čtvrtí Vinohrady a Vršovice s rychlou dostupností do centra - pár zastávek tramvají ke stanici metra Náměstí Míru. V okolí je dostupná bohatá občanská vybavenost vč. kaváren, restaurací, bister a četných obchodů.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice orientovaná do klidného vnitrobloku, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická komora a vstupní chodba.

Designové vybavení, vysoké stropy - klenutý strop v chodbě, velká okna, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně v ložnici, elektrický kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, 2 TV, připojení UPC. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií: cca 2500 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33273
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.