Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený renovovaný byt ve 3. NP historické budovy se společnou střešní terasou a krásným výhledem na Prahu, v těsné blízkosti parku Santoška, nedaleko zimního stadionu Nikolajka a tenisových kurtů. Dům se nachází v lokalitě s rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti, v blízkém dosahu Francouzského lycea, stanice metra Anděl a nákupního centra Nový Smíchov.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, velká šatna, koupelna s rohovou vanou a toaletou a vstupní hala. Byt má pěkný výhled do sousední vzrostlé zahrady a nájemci mohou využívat střešní terasu přístupnou z půdy domu.

Prostorné vzdušné místnosti, zachované původní architektonické prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep, balkon v mezipatře domu. Bez výtahu. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody: cca 1200 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33141
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.