Byt, 2+kk

Nabízímě k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt se zachovanými původními prvky v 1. patře dobře udržovaného, zrenovovaného funkcionalistického domu s mramorovým vestibulem, navrženého slavným architektem Janem Gillarem. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční čtvrti v sousedství parku Letná s plnou vybaveností v blízkém okolí, četnými restauracemi, trendy bistry a obchody. Lokalita s velmi rychlou dostupností na letiště, do mezinárodních škol a do centra (pár zastávek tramvají k metru Hradčanská a Vltavská, pěšky 10 min.).

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s pracovním koutem, plně vybavený kuchyňský kout, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Byt je orientován do klidného zeleného dvora.

Parkety, dlažba, velká okna, vestavěné úložné prostory, ústřední topení, rolety, pračka, myčka, indukční varná deska, vysavač, TV, výtah. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: cca 3500 Kč měsíčně/osoba. Byt se nabízí oproti fotografiím plně zařízený. K dispozici od poloviny prosince 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33042
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.