Byt, 5+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený půdní mezonetový byt se 3 koupelnami a balkonem s výhledy do okolní zeleně a na město, situovaný ve 3., nejvyšším patře kompletně nově zrekonstruovaného domu se zachovanými původními prvky v prestižní vilové čtvrti se spoustou zeleně. Dům stojí v klidné ulici na Vinohradech v pěším dosahu sadů Bratří Čapků, Heroldových a Bezručových sadů, a také stanic metra Jiřího z Poděbrad a Flora na trase A, v oblasti s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, 3 ložnice, 2 koupelny (sprchový kout, toaleta / vana, bidet, toaleta) a otevřená vstupní hala. V horním patře je 4. ložnice, 3. koupelna (vana, bidet, toaleta) a technické zázemí.

Kvalitní vybavení a provedení, parkety, terakotová dlažba, mramorové obložení umyvadel v koupelnách, plynové vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky jsou hrazeny zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32997
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  170 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.