Byt, 4+kk

Velký byt na nábřeží Vltavy s krásnými výhledy na řeku, Národní divadlo, budovu Mánesa a Tančící dům. Nabízíme kompletně nově zrekonstruovaný, prostorný byt se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, balkonem a zachovanými původními architektonickými prvky ve 2. patře klasického bytového domu bez výtahu. Budova se nachází v atraktivní lokalitě v pěším dosahu parku na Kampě, Malé Strany a Starého Města, ve velmi rychlé dostupnosti do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Vzdušný interiér tvoří prostorná vstupní hala, obývací pokoj s kachlovými kamny, plně vybavený kuchyňský kout, hlavní ložnice s šatnou, koupelnou (sprchový kout, toaleta), komorou a balkonem s výhledem do vnitrobloku, další dvě ložnice s vybavenými šatnami, další dvě šatny, samostatná koupelna (vana, sprchový kout, toaleta) a technické zázemí.

Nové vybavení, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynové vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon. Poplatky za společné služby a vodu: 2000 Kč měsíčně pro 4 osoby. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32982
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  185 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  192 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.