Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu byt s balkonem a výhledy do okolní zeleně v 1. patře moderního komplexu Rezidenční park Baarova s 24/7 recepcí a ostrahou, parkem, dětským hřištěm a podzemním parkováním. Rezidence se nachází na okraji klidné zástavby v Praze Michli, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti multifunkčních center BB Centrum a Brumlovka, s autobusovými spoji ke stanicím metra Budějovická a Pankrác s rychlou dostupností do centra.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, 1 ložnice a přilehlá chodba s vestavěnými skříněmi, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, 2 umyvadla, toaleta), samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní rolety, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep o 6,4 m2, vstupy do budovy na čip, výtah, kočárkárna / kolárna. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Možnost pronájmu garážového stání za 2500 Kč měsíčně. Měsíční zálohy na společné služby a spotřebu energií: cca 4800 Kč.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32969
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.