Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízenou garsoniéru s balkonem ve 2. patře moderní budovy v uzavřeném rezidenčním komplexu Čámovka s upravenou zelení a dětským hřištěm ve vnitrobloku. Rezidence se nachází v klidné rezidenční lokalitě v Praze 8 – Čimicích, v pohodlném dosahu veškeré občanské vybavenosti a autobusové zastávky se spojením 8 minut na metro Kobylisy. Pár minut chůze od domu se nachází Čimický rybník navazující na rozlehlý lesopark, dobrá místní vybavenost, squashová hala, fitness centrum, zdravotnické zařízení, restaurace a dětská hřiště, v rychlém dosahu je také oblíbené Aquacentrum Šutka.

Hlavní místnost v interiéru (35 m2) tvoří obývací část s vyklápěcí manželskou postelí, plně vybavená kuchyň, jídelní kout a balkon s výhledem do vnitrobloku. Byt má dále koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu s velkými vestavěnými skříněmi.

Vybavení na míru, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, UPC, zahradní nábytek, sklep, výtah, kamerový systém v objektu. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 1900 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. Možnost pronájmu parkovacího stání v budově.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32947
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  51 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.