Byt, 4+kk

Tento nadstandarní, částečně zařízený byt s elegantním designem, 76 m2 privátní zahradou, 10 m2 terasou a krásným výhledem na město a do okolní zeleně je součástí moderního komorního projektu Barrandovská zahrada. Na místě prvorepublikového domu v původní vilové zástavbě starého Barrandova vyrostla nízkoenergetická rezidence kombinující soudobou architekturu a neotřelý design s mnoha benefity rodinných domů. Rozlehlý pozemek, který je ze všech stran obklopen vzrostlými stromy byl přetvořen v soukromé zahrady s místy pro setkávání jako dětské hřiště, ohniště či pergola s posezením a výhledem do údolí Vltavy. Pozemek leží přímo na hraně útesu barrandovského skalního masivu, na nějž navazuje rozlehlé zalesněné území Chuchelského háje. Veškerá občanská vybavenost je přitom na dosah ruky, stejně jako zastávky MHD či napojení na hlavní silniční tahy.

Nadčasový interiér je výsledkem realizace návrhu architektonicého studia Atelier Kunc Architects. Slunný byt tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a terasou s působivým výhledem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), 2 dětské ložnice, společná koupelna (vana, toaleta), technická komora a vstupní hala. Byt se nachází ve 4. patře s výtahem.

Vysoký standard vybavení, luxusní materiály - např. mramor a travertin, vestavěné skříně v hlavní ložnici a hale, dubové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře, předokenní žaluzie, centrální vytápění, podlahové topení, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, vysavač, TV, videotelefon, alarm, sklepní kóje. Byt je možno dozařídit nábytkem za vyšší nájemné. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v garáži. Poplatky za společné služby, spotřebu vody, vytápění a údržbu zahrady: cca 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32801
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  130 m²
 • Zahrada
  76 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.