Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný mezonetový byt situovaný v 5. a 6. patře činžovního domu s výtahem. Dům stojí v klidné lokalitě v sousedství parku Folimanka, v pěším dosahu Botanické zahrady. Velmi rychlá dostupnost do centra, několik minut chůze k tramvajím a metru I.P.Pavlova. Plná vybavenost v blízkém dosahu.

Spodní patro bytu tvoří světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice, koupelna s vanou a toaletou, pračka, technická místnost a vestavěné skříně. V horním patře je druhá ložnice a toaleta.

Velké množství úložných prostor, laminátové podlahy, dlažba, klimatizace, pračka, myčka. Zálohy za společné služby a vodu 910 Kč/měs pro dvě osoby. Zálohy na spotřebu elektřiny 2.500 Kč/měs. Lze dozařídit za zvýšené nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32672
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Parkování
  Možnost parkovacího stání za 5.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.