Byt, 3+kk

Prostorný byt se 2 koupelnami, jižně orientovanou, 35 m2 terasou a krásnými výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 3. patře moderní budovy, která je součástí rezidenčního komplexu s 24/7 recepcí a ostrahou, kamerovým systémem a dětským hřištěm. Projekt stojí v klidné lokalitě v blízkosti přírodní památky Skalka a vyhledávaného parku Ladronka s cyklistickými a bruslařskými stezkami, v rychlém dosahu centra - autobusové spoje, nejbližší stanice metra Motol a Anděl.

Byt má prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a vestavěnými skříněmi, druhou ložnici, samostatnou koupelnu (vana), samostatnou toaletu, technickou komoru a otevřenou vstupní halu s vestavěnými úložnými prostory. Terasa je přístupná z ob. pokoje a hlavní ložnice.

Kvalitní laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, kabelové připojení UPC. V ceně ja zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: cca 6000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32599
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Terasa
  35 m²
 • Celková plocha
  142 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.