Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu prostorný byt po kompletní rekonstrukci, situovaný ve zvýšeném přízemí renovované klasické budovy. Dům stojí ve výhodné lokalitě na oblíbených Vinohradech, v bezprostředním sousedství stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu Riegrových sadů. Lokalita nabízí kvalitní restaurace a kavárny, trendy bistra a také stanoviště pravidelných farmářských trhů.

Byt se vzdušnými místnostmi a výhledem do zeleně sadů Svatopluka Čecha tvoří jižně orientovaný obývací pokoj, 2 ložnice s výhledem do zahrady ve vnitrobloku - jedna s přilehlou šatnou / pracovnou, dále plně vybavená kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, samostatná toaleta pro hosty, šatna / komora a velká vstupní hala s vestavěným úložným prostorem pod stropem.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, samostatný plynový kotel, myčka. Poplatky za společné služby a vodu: 650 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32525
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.