Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu útulný byt v projektu Waltrovka. Byt s terasou leží v 5. patře nového multifunkčního rezidenčního projektu s podzemním parkováním a širokou nabídkou restaurací, obchodů a služeb. Rezidence se nachází v klidné části Prahy 5 s rychlým spojením do centra, pár minut chůze od stanice metra Jinonice, v blízkém dosahu komerčního centra Anděl, Francouzské a Německé mezinárodní školy, sportovních zařízení a parků Vidoule a Prokopské údolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, příčkou částečně oddělená ložnice, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta) a vstupní chodba. Byt je orientován na jihozápad, terasa je přístupná z obou pokojů.

Nadstandardní provedení, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, myčka, připojení UPC, sklep, vstup do budovy na čip, kočárkárna, zahrada a dětské hřiště v blízkosti domu. Možnost pronájmu garážového stání. za 1.500 Kč. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: cca 2550 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Byt lze zařídit nábytkem v případě pronájmu na 2 a více let.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32466
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.