Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, nezařízený byt s balkonem a krásným výhledem do Stromovky, situovaný ve 3. patře zrenovovaného, památkově chráněné secesní budovy. Dům stojí v jedinečné lokalitě v bezprostředním sousedství parku Stromovka, v rychlé dostupnosti do centra (tramvaje, metro Hradčanská a Vltavská), na letiště a do mezinárodních škol, s výbornou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Ideální adresa pro milovníky přírody a zdravého životního stylu, s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace.

Vkusný interiér tvoří obývací pokoj s balkonem s výhledem do parku, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 1 ložnice s vestavěnými úložnými prostory a výhledem do zeleně ve vnitrobloku, dále en-suite koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická komora a vstupní chodba s úložnými prostory. Při rekonstrukci bytu byl kladen důraz na zachování původních architektonických prvků.

Vysoké stropy, parkety, dlažba, dvoukřídlové dveře, plynový kotel, indukční varná deska, myčka, videotelefon. Byt je možno zařídit nábytkem za zvýšené nájemné. Zálohy na poplatky za společné domovní služby a vodu pro 2 osoby 1.700 Kč/měs. Zálohy na elektřinu a plyn 2.500 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32458
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.