Byt, 2+1

Zrenovovaný tichý byt ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného domu se zachovanými původními prvky. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční čtvrti na Vinohradech, v blízkém dosahu stanic metra Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. V pěším dosahu jsou oblíbené Riegrovy sady a množství kvalitních restaurací, trendy bister a kaváren.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a spíží, 1 ložnice s výhledem do vnitrobloku, koupelna s vanou, samostatná toaleta a centrální vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, úložné prostory, plynový kotel, pračka, mikrovlnná trouba, připojení UPC. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 800 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32418
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.