Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Kvalitní byt v Praze. Kompletně zařízený jižně orientovaný byt s terasou (20 m2) v moderním bytovém komplexu s 24hodinovou recepcí a kamerovým systémem ostrahy v Praze 9.

Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem s vestavnými spotřebiči, ložnice s šatnou, koupelna s vanou a WC. Terasa s pergolou a krásným výhledem je přístupná z obou místností.

Podlahy v celém bytě z masivu jatoba, tropické dřevo na terase, vestavěné skříně a úložné prostory, myčka, kávovar, pračka, plazmová TV, DVD, audio systém ve všech místnostech včetně koupelny, telefonní linka, alarm, internet, satelitní UPC připojení. Dobré spojení do centra - 5 minut k tramvajím a stanici metra Vysočanská. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 3.500 Kč/měs. Možnost pronájmu garáže v domě.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  3241
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.