Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, zrenovovaný, plně zařízený byt, navržený renomovaným architektonickým studiem de.fakto. Byt se nachází ve 2. patře kompletně nově zrekonstruované budovy s výtahem, zachovanými původními prvky a upravenou společnou zahradou ve vnitrobloku. Dům stojí v klidné ulici v těsné blízkosti Riegrových sadů, minutu chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvají, stanovištěm pravidelných farmářských trhů a množstvím kvalitních kaváren, trendy bister a restaurací. Vyhledávaná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří prostorná centrální vstupní hala, obývací pokoj propojený posuvnými dveřmi s plně vybavenou kuchyní s jídelním prostorem, 2 samostatné ložnice - jedna s šatní komorou, vybavená šatna s technickým zázemím, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Obě ložnice jsou orientovány do klidného dvora.

Kvalitní vybavení a provedení, vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně v obou ložnicích, chytré osvětlení se stmívači, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, sklep. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. K dispozici od září 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32356
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.