Byt, 3+kk

Bydlení v klidné ulici jen pár kroků od Slovanského ostrova a nedaleko oblíbené Náplavky si můžete užívat ve zrekonstruovaném zařízeném bytě, precizně vyladěném do posledního detailu. Byt, inspirovaný posledními trendy interiérového designu západních metropolí, je umístěn ve 4. patře právě zrekonstruovaného secesního domu. V blízkosti se nachází například Tančící dům a Mánes. Dnes je okolí plné útulných kaváren, restaurací a obchůdků. Kousek od domu je Karlovo náměstí s parkovou úpravou, Palác Žofín, pěšky lze dojít i k Národnímu divadlu. V rychlém pěším dosahu jsou stanice metra a zastávky tramvají i autobusů. V dobrém dosahu je také mezinárodní škola Park Lane a Francouzské lyceum.

Téměř padesátimetrový obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou otevřenou kuchyní je orientovaný na západ do ulice. Pohled z oken dvou východních ložnic směřuje do klidného vnitrobloku. Součástí interiéru je dále vstupní hala, šatna, toaleta pro hosty, koupelna k oběma ložnicím (první se solitérní vanou, velkým sprchovým koutem a toaletou, druhá se sprchovým koutem a samostatnou toaletou) a technická místnost.

Onyxová stěna ve vstupní hale, italský mramor se speciální impregnací proti nečistotám, a to nejen na dlažbu a obklady, ale i pracovní desku kuchyňské linky. Ke kvalitnímu vybavení patří dubové parkety v chevronovém vzoru, precizní repliky původních dveří a oken, kuchyňské spotřebiče Miele (indukční varná deska, trouba, digestoř, lednice, mrazák a vinotéka), či designové koupelny. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant. K bytu náleží sklep.


Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32281
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Společné domovní poplatky 2.500 Kč/os./měs. Každá další osoba + 1.400 Kč/měs. Plyn a elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.