Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně klimatizovaný zařízený mezonet se 3 terasami a krásným výhledem na Vyšehrad, Vltavu, historickou budovu Podolské vodárny a do širokého okolí. Byt leží v 5. patře novostavby z roku 2004 s 24/7 recepcí, výtahem, upravenou zahradou ve vnitrobloku a podzemním parkováním na Nedvědově náměstí s parkovou úpravou a dětským hřištěm. Klidná lokalita pár kroků od nábřeží Vltavy, s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlým spojením do centra - nejbližší stanice metra jsou Karlovo (Palackého) náměstí a Pražského povstání. V blízkém dosahu je Podolský bazén, sportovní areál (tenisové, fotbalové, basketbalové a parkurové hřiště), venkovní posilovna a parkurové hřiště pro psy.

Spodní patro bytu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou, 1 ložnice s plně vybavenou koupelnou a terasou s výhledem do upraveného vnitrobloku se zelení, dále toaleta a otevřená vstupní chodba. V horním patře je otevřená ložnice s přístupem na terasu, vybavená šatna a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém interiéru je velké množství vestavěných skříní a úložných prostor. Interiér bytu byl navržen renomovaným studiem Donlic.

Základní vybavení nábytkem, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, předokenní žaluzie, centrální vytápění, kuch. spotřebiče Miele a Siemens, TV, alarm, centrální vypínač, sklep, kamerový systém. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v garáži. Společné domovní služby, voda a topení cca 7900 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32270
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Terasa
  73 m²
 • Celková plocha
  203 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.