Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kvalitní, nově zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami, balkonem a výhledem na Pražský hrad v prestižní lokalitě na Hanspaulce v blízkém dosahu Šáreckého údolí. Byt se nachází v 1. patře kompletně nově zrekonstruované vily se společnou zahradou v klidné vilové čtvrti s rychlou dostupností do centra. Pár zastávek je to autobusem ke stanicím metra Bořislavka či Hradčanská, 15-20 minut jízdy autem do centra. V rychlé dostupnosti je také letiště a četné mezinárodní školy, nedaleko je i sportovní areál Juliska.

Interiér tvoří rohový obývací pokoj s balkonem, oddělený posuvnými dveřmi od plně vybavené kuchyně s jídelnou, dále 2 samostatné ložnice, en-suite koupelna se sprchovým koutem a toaletou, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Nájemci mohou užívat společnou zahradu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, zrepasované a nové dřevěné manuální předokenní žaluzie, centrální topení, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, videotelefon, sklep, automatická závlaha na zahradě, automatická vrata. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání na pozemku. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32079
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu, vytápění a internet činí 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  Parkovací stání na pozemku.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.