Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s terasou o 12 m2 a výhledem na Vltavu ve 4. patře rezidenčního komplexu River Diamond s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově v Karlíně. Výhodná lokalita ve vyhledávané části města, s plnou vybaveností v blízkém okolí a v rychlém dosahu centra - stanice metra Křižíkova je vzdálena jen pár minut chůze od domu. Za budovou vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu, 1 ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, satelitní připojení, nábytek na terase. V objektu se dále nachází uzavřené atrium ve stylu japonské zahrady s tekoucí vodou, vlastní property management a technické zajištění budovy. K dispozici je 1 garážové stání (v ceně). Zálohy na poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění: 4390 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce (cca 800 Kč měsíčně). Možnost střednědobého pronájmu (min. 6 měsíců) za 33.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32069
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.