Byt, 4+kk

Moderní byt se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, 3 balkony a výhledem do zeleně přilehlého parku ve 3. patře kvalitního rezidenčního projektu s 24/7 recepcí a ostrahou, kamerovým systémem, výtahem, saunou, tělocvičnou, společnou zahradou a podzemním parkováním. Budova stojí v klidné lokalitě v Praze Modřanech s dobrou dostupností do centra a do mezinárodních škol, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy, tenisových kurtů, cyklistické stezky a golfového hřiště.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s šatnou a koupelnou (sprchový kout, toaleta), další 2 ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta), technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. 2 ložnice sdílejí jeden balkon, ob. pokoj má 2 balkony.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální plynové vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, možnost pronájmu druhého stání za 1500 Kč / měsíčně. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění činí cca 4700 Kč měsíčně. Poplatky za spotřebu elektřiny ve výši 1.200 Kč se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31937
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Balkón
  18 m²
 • Celková plocha
  115 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.