Byt, 3+kk

Zařízený byt s balkonem v 5. patře moderního bytového domu s výtahem, podzemním parkováním a dětským hřištěm ve vnitrobloku. Budova stojí v klidné rezidenční lokalitě na Barrandově v blízkém dosahu Prokopského údolí a přírodní rezervace Chuchelský háj. Nedaleko se nachází tramvajová a autobusová zastávka se spojením ke stanicím metra Smíchovské nádraží a Anděl a do centra, okolí nabízí bohatou občanskou vybavenost včetně dětských hřišť a několika sportovišť.

Byt má 2 ložnice, obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do rezidenčního okolí se spoustou zeleně, koupelnu s vanou se sprchovou zástěnou, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Vestavěné skříně v jedné ložnici a chodbě, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, elektricky ovládaná předokenní roleta v jedné ložnici, síť proti hmyzu ve dveřích na balkon, centrální vytápění, podlahové topení v chodbě, myčka, mikrovlnná trouba, UPC, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Možnost pronájmu 2. stání za 1500 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, vodu, vytápění a údržbu garáže 3.808 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Možnost pronajmout i jako nezařízené.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31884
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  75 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.