Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt v 7. patře originální obytné polyfunkční budovy industriálního rázu "L 'Ocelot" v Praze 9 - Vysočanech, situované v sousedství stanice metra Českomoravská, O2 arény a Galerie Harfa, v pěším dosahu stanice metra Vysočanská a nákupního centra Fénix. Dům, architektonicky odkazující k místní industriální tradici, se stal v r. 2008 vítězem v kategorii rezidenčních projektů 10. ročníku soutěže Best of Realty. Jedinečná moderní budova kromě jiného nabízí bezpečnostní službu, kamerový systém, kvalitní vzduchotechniku, vstupy na čip a podzemní parkování.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, pracovna / 3. ložnice, dále koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, technické zázemí a vstupní chodba.

Betonové stěny a stropy v některých místnostech, dubové parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, okna s trojitými skly, elektricky ovládané předokenní rolety, stropní ventilátory, příprava na audio systém, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, výborná izolace, pračka, sušička, kuchyň Seimatic se spotřebiči Miele, žulová kuchyňská deska, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, UPC, satelitní příjem, kolárna / kočárkárna v budově. K bytu náleží sklep a uzamykatelný box ve společném klimatizovaném vinném sklepě. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání v budově. Poplatky za společné služby, spotřebu vody a vytápění činí cca 5000 Kč měsíčně. Zálohy na elektřinu se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31842
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.