Byt, 3+kk

Luxusní byt v nadčasové budově pro nejnáročnější klientelu. Nabízíme k pronájmu byt se 2 koupelnami a 2 terasami podél celého obvodu, s úžasným nerušeným panoramatickým výhledem na Prahu, v 19. patře jedinečné výškové budovy V Tower, která je v současnosti se svými 104 metry a 30 patry nejvyšší rezidenční budovou v ČR. Dům stojí na Pankrácké pláni v sousedství obchodně administrativní zóny Prahy 4, nedaleko Central parku a parku Kavčí hory, v rychlém dosahu mezinárodních škol. Budova nabízí mimo jiné 24/7 recepci se službami concierge, ostrahu, fitness centrum, vnitřní bazén, wellness zónu s vířivkou, parní a finskou saunu, golfový simulátor, rychlonabíjecí stanici pro elektromobily, konferenční místnost, dětskou hernu a kinosál. Stavba, jež je promyšlena do posledního detailu, se pyšní nadčasovým technologickým vybavením a využívá obnovitelné zdroje energie, zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání atd.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice se dvěma vybavenými šatnami a plně vybavenou koupelnou a druhá ložnice s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou s bidet. sprškou. V bytě je dále prádelní komora, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Byt obklopují 2 terasy s přístupem ze všech hlavních místností.

Francouzská okna od podlahy ke stropu kolem celého bytu, výhled na Pražský hrad, Petřín, Vltavu, Vyšehrad ad., obložení z cararského mramoru v koupelnách, vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní ovládání domácnosti, centrální vypínač, zatemňovací vnitřní rolety na dálkové ovládání v ložnicích, podlahové vytápění, chlazení stropem, vytápěné stěny v koupelnách, kuch. spotřebiče značky Miele, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, horkovzdušná trouba, konvektomat, videotelefon, bezbariérový přístup, 2 sklepy. Byt je možno po dohodě vybavit nábytkem za vyšší nájemné. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v garáži

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31712
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby, vytápění a vodu činí 23.000 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  164 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.