Byt, 2+1

Plně zařízený byt s krásnými výhledy na zelené břehy Vltavy, 10 m2 terasou a přímým přístupem z výtahu, situovaný v 5. patře nového komplexu Rezidence Vltava s recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Rezidence má výhodnou polohu na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově, pár minut chůze od stanice metra Křižíkova. Atraktivní lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8 v oblíbené čtvrti Karlín s plnou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlém dosahu centra města. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Byt tvoří světlý obývací pokoj, světlá ložnice s en-suite koupelnou se sprchovým koutem, plně vybavená kuchyň se snídaňovým barem a terasou s výhledem do vnitrobloku, prádelní komora, samostatná toaleta a otevřená vstupní chodba.

Nábytek od BoConcept, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná okna, vestavěné skříně a úložné prostory v ložnici a chodbě, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, zahradní nábytek, TV, kabelové TV připojení, videotelefon, kamerový systém. Fixní poplatky za společné služby, recepci, spotřebu energií a internet činí 6000 Kč měsíčně. K dispozici od prosince 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31650
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání v budově za 2.000Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.