Byt, 4+kk

Luxusní byt v nadčasové budově pro nejnáročnější klientelu. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt se 2 koupelnami a 2 terasami podél celého obvodu, s úžasným nerušeným panoramatickým výhledem na Prahu, ve 25. patře jedinečné výškové budovy V Tower, Prague, která je v současnosti se svými 104 metry a 30 patry nejvyšší rezidenční budovou v ČR. Dům stojí na Pankrácké pláni v sousedství obchodně administrativní zóny Prahy 4, nedaleko Central parku a parku Kavčí hory, v rychlém dosahu mezinárodních škol. Budova nabízí mimo jiné 24/7 recepci se službami concierge, ostrahu, fitness centrum, vnitřní bazén, wellness zónu s vířivkou, parní a finskou saunu, golfový simulátor, rychlonabíjecí stanici pro elektromobily, konferenční místnost, dětskou hernu a kinosál. Stavba, jež je promyšlena do posledního detailu, se pyšní nadčasovým technologickým vybavením a využívá obnovitelné zdroje energie, zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání ad.

Interiér nabízí obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, dále 3 ložnice – jednu hlavní, která je propojena se dvěma šatnami a koupelnou, a dvě další, z nichž má každá taktéž svou vlastní šatnu. K dispozici je ještě jedna oddělená šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická komora, toaleta pro hosty a vstupní hala. Byt obklopují 2 terasy s přístupem ze všech hlavních místností.

Design interiéru z dílny studia ADR (MgA. Aleš Lapka a Ing. arch. Anna Vildová), francouzská okna od podlahy ke stropu kolem celého bytu, výhled na Pražský hrad, Petřín, Vltavu Vyšehrad ad., obložení z cararského mramoru v koupelnách, kuchyni a obývacím pokoji, vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, koberce, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní ovládání domácnosti, centrální vypínač, podlahové vytápění, sanita značky Villeroy & Boch a Hansgrohe, spotřebiče značky Miele, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, bezbariérový přístup, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v garáži. Poplatky za společné služby, vytápění, spotřebu vody a elektřinu činí 24.000 Kč měsíčně. K dispozici od března 2022.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31630
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  189 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  210 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.