Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Zařízený byt s velkým balkonem a výhledy do zeleně v 1. patře komorního bytového domu s výtahem a podzemním parkováním. Dům stojí v klidné rezidenční zástavbě v Praze Stodůlkách v pěším dosahu Dalejského a Prokopského údolí, v rychlém dosahu Německé a Japonské mezinárodní školy. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí a autobusovými spoji na Smíchov a ke stanicím metra na trase B (Luka, Nové Butovice). V okolí se nachází nákupní centra, školy, školky, četná dětská hřiště, sportovní zařízení, cyklostezka a běžecká stezka, 10 minut trvá jízda k nákupním centrům Metropole Zličín a Ikea, letiště je vzdáleno cca 30 minut jízdy.

Byt má obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou, velkou vybavenou šatnu a vstupní chodbu. Balkon je přístupným francouzskými okny s obou hlavních místností.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, centrální vytápění, žaluzie, pračka, myčka, alarm, sklepní kóje. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby cca 3500 Kč měsíčně se hradí zvlášť. Elektřina se převede na nájemce. K dispozici od 1.3.2019.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  54 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  31579
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.