Byt, 4+kk

Zařízený byt se 2 koupelnami a zahradní terasou v přízemí moderní rezidence Korunní dvůr s 24/7 recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitroblokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Klidná rezidenční lokalita se spoustou zeleně a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze k nákupnímu centru a stanici metra Flora. Před budovou se nachází zastávka tramvaje, v pěším dosahu je náměstí Jiřího z Poděbrad s četnými restauracemi, kavárnami a bistry a místem konání vyhlášených farmářských trhů.

Z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní a jídelnou vedou velkoformátová francouzská okna na jižní terasu s přístupem na společnou zahradu. Na opačné straně bytu jsou umístěny 2 ložnice a pracovna. Byt má dále předsíň se vstupy do 2 koupelen ( vana, toaleta / sprchový kout, toaleta) a s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, předokenní žaluzie, centrální vytápění, vestavné spotřebiče Miele, AEG a Gorenje, TV, sklep, zahradní nábytek. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 5000 Kč měsíčně. Záloha na elektřinu se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31334
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  110 m²
 • Parkování
  2 garážová stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.