Byt, 1+1

Kompletně zrekonstruované, plně zařízené světlé studio v udržovaném činžovním domě z 30. let v klidné části Vinohrad. Výhodná lokalita v těsné blízkosti Riegrových sadů, pár bloků od stanic metra Náměstí Míru a Muzeum, v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, 10 minut chůze na Václavské náměstí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s ložnicovou a jídelní částí a velkými vestavěnými skříněmi, plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, toaleta, komora a vstupní chodba. K bytu náleží malý balkon přístupný z mezipatra ve společných prostorách domu.

Zrepasované parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, velká okna, topení ve stropě - centrální vytápění, žaluzie, pračka, myčka, nádobí, ložní prádlo, TV, sklep, výtah. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 1900 Kč měsíčně pro 1 osobu. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31329
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.