Byt, 5+kk

Elegantní byt s parkováním a krásnými výhledy do zeleně Petřínských sadů, situovaný ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného reprezentativního činžovního domu v tiché slepé uličce na úpatí Petřínských sadů. Vyhledávaná lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu nábřeží Vltavy a ostrova Kampa, s velmi rychlou dostupností do centra.

Bytu tvoří 4 ložnice (jedna je průchozí), 2 koupelny s masážní vanou a sprchovým koutem, prostorný obývací pokoj s krbem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní, šatna, technická komora, 2 samostatné toalety a vstupní hala.

Vzdušné prostorné místnosti, zachované původní prvky, vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, centrální topení, pračka, sušička, myčka, videotelefon, alarm s možností napojení na PCO, sklep, výtah, balkony v mezipatrech domu. Možnost pronájmu 1-3 garážových stání za 3500 Kč + DPH /stání/měs. Zálohy na poplatky za společné domovní služby cca 10.000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31298
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  190 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži v domě.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.