Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře renovovaného secesního činžovního domu s výtahem a recepcí v klidné ulici lemované stromy, jen pár kroků od Riegrových sadů. Vyhledávaná rezidenční lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí a velmi rychlou dostupností do centra, dva bloky od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvaje a stanovištěm oblíbených farmářských trhů.

Byt tvoří obývací pokoj propojený dveřmi s plně vybavenou kuchyní s jídelnou a arkýřem, dále 2 ložnice s okny do klidného dvora, malá komora u jedné z ložnic, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta a velká centrální vstupní hala s klenutým stropem.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka a sušička Miele, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, videotelefon. Poplatky za společné služby, recepci 2500 Kč měsíčně. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31282
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.