Byt, 1+kk

Atypický zařízený loftový byt s malým balkonem v 6. patře rezidenčního projektu X-LOFT, moderní nízkoenergetické novostavby s podzemním parkováním a kamerovým systémem, naproti parčíku vedoucímu k říčce Rokytce. Klidná ulice v Praze Libni v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti a centra, jednu zastávku tramvají od stanice metra Palmovka. Součástí místní vybavenosti je široká nabídka obchodů a služeb, školy, park Thomayerovy sady, četná sportoviště a nedaleká cyklostezka.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a francouzskými okny vedoucími na malý balkon, prostorná otevřená galerie - ložnice s vestavěnými úložnými prostory a pracovním koutem, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta) a vstupní chodba s velkou skříní.

Rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěná okna s izolačními trojskly, elektricky ovládané rolety, centrální vytápění, myčka, kabelové TV připojení, sklep, vstupy v budově na čip. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vytápění a vodu 2800 Kč měsíčně. Elektřina bude hrazena zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31253
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.