Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný plně zařízený byt ve 3. patře novobarokního paláce - nárožního činžovního domu po kompletní rekonstrukci vč. působivých vstupních prostor, výtahu a automatického parkovacího systému. Dům stojí na pomezí Smíchova a Malé Strany, pár kroků od zahrady Kinských a Janáčkova nábřeží, v pěším dosahu Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl / Nový Smíchov. Lokalita nabízí bohatý výběr služeb, četné možnosti společenského a sportovního vyžití a výbornou dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky).

Interiér se vyznačuje promyšlenou kombinací moderního designu s původními architektonickými prvky a vysokým standardem technologií. Byt tvoří prostorný rohový obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnicemi s en-suite koupelnami a vestavěnými skříněmi, samostatná toaleta, technická / úložná komora a vstupní hala.

Masivní dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, vysoké stropy, repliky původních špaletových oken, bezpečnostní a protipožární replika původních vstupních dveří, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Miele, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, žehlička, žehlicí prkno, videotelefon, sklepní kóje. 1 garážové stání zahrnuto v ceně. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31047
 • Měsíční nájemné
  50 000 Kč / 2 024 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, topení a vodu: 9.000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • K dispozici od
  01.07.2024
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.