Byt, 4+kk

Prostorný byt s 215 m2 zahradou, situovaný v přízemí moderního bytového domu s podzemním parkováním a 24/7 bezpečnostní službou. Klidná lokalita v přímém sousedství areálu ČT, v těsné blízkosti dvou parků, cca 5 minut chůze od stanice metra Pražského povstání (trasa C), v rychlém dosahu mezinárodních škol v Praze 4.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní (44 m2) a přístupem na zahradu, tři ložnice - jedna také s přístupem na zahradu, dále plně vybavená koupelna, toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Nové vybavení koupelny a kuchyně, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální plynové vytápění, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm, videotelefon, satelitní příjem, kamerový systém, sklep, automatická závlaha a pískoviště na zahradě. K dispozici 2 garážová stání (v ceně). Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií 7900 Kč měsíčně. Vhodné pro rodinu s dětmi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31010
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Zahrada
  215 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.