Byt, 3+1

Zařízený podkrovní byt se 2 koupelnami a privátní terasou s výhledem do upravené společné zahrady ve 3., nejvyšším patře uzavřeného rezidenčního komplexu VILLA BIANCA s 24/7 recepcí a ostrahou. Projekt je situován v prestižní rezidenční čtvrti s mnoha ambasádami, v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Komplexu šesti soudobých, nově postavených vil dominuje původní modernistická vila, dílo Jana Kotěry z let 1910-1911. Komplex je obklopen zahradou v anglickém stylu. Výborná dostupnost do centra, na letiště a do mezinárodních škol, pár minut chůze ke stanici metra Hradčanská.

Interiér bytu tvoří vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory, velký klimatizovaný obývací pokoj s terasou, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a samostatná toaleta. Byt má 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnami (vana / vana, toaleta).

Dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, mramorové obklady v koupelnách, pračka, sušička, myčka, videotelefon, TV, satelitní příjem, sklep. K dispozici jedno parkovací stání v podzemní garáži (v ceně). Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 10.000 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30901
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  131 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.